×

Biustonosze z fiszbinami

Biustonosz AV 2033 soft Pink Biustonosz AV 2033 soft Pink
PROMOCJA-10%
Ograniczona oferta specjalna
120,73 zł 134,15 zł
-10%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 134,14 zł

Biustonosz z fiszbinami to bardzo popularny model stanika, który przez wiele lat istnienia na rynku zyskał sobie grono stałych zwolenniczek. Jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które natura obdarzyła dużym biustem. Fiszbina, mały drucik wszyty w dolnej części stanika, ma za zadanie wzmocnić podtrzymanie biustu, podkreślić kształt piersi i je zabezpieczyć przed nadmiernym kołysaniem się.

Fiszbiny mogą być plastikowe lub wykonane z metalowego drucika, wygięte na kilkanaście różnych sposobów. Niektóre z nich przypominają literkę U i są bardzo głębokie, inne mogą być płytkie i szerokie lub przypominać łyżwy. Staniki z fiszbinami odciążają ramiona i kręgosłup, ponieważ cały ciężar piersi spoczywa na tych niepozornych drucikach i na obwodzie.

Jakie powinny być biustonosze z fiszbinami?

Aby biustonosze z fiszbinami dobrze spełniały swoją rolę, muszą być uszyte perfekcyjnie. Nie ma chyba nic bardziej irytującego, jak fiszbina, która się wysuwa i kłuje. Na końcu każdego drucika powinno znajdować się plastikowe zakończenie, które zabezpieczy przed przebiciem materiału i nie porani ciała.

 Staniki z fiszbinami muszą być dobrze dobrane pod względem rozmiaru, nie mogą powodować ucisku ani być za duże. W odpowiednio dopasowanym biustonoszu tego typu piersi są podtrzymane tak, że nie obciążają kręgosłupa, a cała sylwetka prostuje się i nabiera kuszących proporcji. Jeśli chodzi o stanik z fiszbinami, to dyskomfort w noszeniu spowodowany może być niewłaściwym rozstawieniem drucików lub brakiem ich elastyczności. W biustonoszu z fiszbinami we właściwym rozmiarze powinny one gładko przylegać do ciała i obejmować całą pierś, a ich zewnętrzna część musi być skierowana w stronę pach.

Jak rozpoznać dobry stanik z fiszbinami?

Dobry stanik z fiszbinami powinien mieć także odpowiednie miseczki, nie mogą być za małe, ponieważ wtedy fiszbiny będą za krótkie i mogą boleśnie uciskać piersi. Ważne jest również, aby biustonosz z fiszbinami miał obwód mniejszy o kilka centymetrów od rzeczywistego, pod biustem. Miseczka powinna być wykrojona tak, aby obejmowała całą pierś.

Biustonosze z fiszbinami mogą nosić również kobiety, które mają małe piersi. Staniki tego rodzaju sprawią, że piersi zostaną doskonale uformowane, będą sprawiały wrażenie większych i efektownie wyglądać będą pod ubraniem.

Jak wybrać najlepszy dla siebie biustonosz z fiszbinami? Trzeba wziąć pod uwagę kilka elementów. Pierwszy z nich to dobrze dopasować rozmiar, a drugi to wybrać odpowiedni kształt fiszbin oraz fason stanika. Wybierając biustonosz z fiszbinami powinno się wziąć pod uwagę także kształt piersi. Te, które są szersze u podstawy, potrzebować będą drucików szerokich, natomiast właścicielki mniejszych piersi powinny postawić na staniki z wąskimi fiszbinami. Szerokość łuku fiszbin jest bardzo ważna, jeśli jest ona za duża miseczki tracą swoją głębokość, a piersi wyglądają na spłaszczone. 

Dla kobiet, które uprawiają intensywnie sport, taki jak bieganie lub pływanie, wymagający szybkich ruchów, powstały również sportowe biustonosze z fiszbinami. Dzięki fiszbinom piersi są oddzielone od siebie, a dzięki temu lżejsze oraz doskonale unieruchomione, tak aby nie przeszkadzały podczas różnych aktywności.

Wiele kobiet zadaje sobie codziennie pytanie czy wybrać biustonosz z fiszbinami czy bez? Każdy rodzaj stanika ma na pewno swoje zalety, ale również wady. Biustonosze z fiszbinami maja tę zaletę, że wyglądają bardzo estetycznie, modnie i seksownie, w różnych kolorach i fasonach. Są także doskonałym wyborem dla kobiet z dużym biustem, doskonale podtrzymują piersi.

Biustonosz z fiszbinami – dlaczego warto?

Pierwsze biustonosze z fiszbinami powstały w połowie dwudziestego wieku. Początkowo miały być jedynie elementem charakteryzacji filmowej. Z biegiem czasu biustonosz z fiszbinami pokochały kobiety na całym świecie i dziś trudno byłoby znaleźć panią, która nie miała takiego modelu na sobie chociaż raz w życiu.

Czy masz już biustonosz z fiszbinami w swoim ulubionym kolorze i kroju? A może do tej pory nosiłaś tylko zwykłe staniki? Sprawdź jak ponętnie będziesz wyglądać w biustonoszu z fiszbinami i zamów go już dzisiaj!

Zobacz więcejShow less

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się