Jak ważnym elementem garderoby jest biustonosz wie tylko kobieta. Jak go dobrze i estetycznie uszyć, wiemy my - firma, która od 1998 roku oferuje bieliznę kobietom mającym różne gusta i potrzeby. Za pomocą naszych produktów pomagamy kobietom odkryć i zaakcentować ich wrodzony seksapile.

Duże zapotrzebowanie na bieliznę marki AVA pomogło nam rozwinąć działalność. W ciągu kilkunastu lat przeszliśmy olbrzymią ewolucję. Z 10 osobowego zespołu, powstał zakład produkcyjny zatrudniający 192 osóby.

Nasze kolekcje to nie tylko biustonosze i figi, ale również kuszące gorsety i koszulki nocne. Każda z Pań, bez względu na figurę, znajdzie w naszej ofercie właściwy dla siebie model biustonosza. W zależności od upodobań może to być push-up, full-cup, half-cup, semi-soft czy tzw.soft. Wszystkie biustonosze oferowane są w szerokiej gamie rozmiarów uzależnionej od figury kobiety (obwody 65-100 cm; miseczki A-I).

Nasze produkty przeznaczone są dla współczesnych kobiet, które chcą poczuć się piękne i zmysłowe. Pracuje nad tym grupa utalentowanych projektantek, które z rozmysłem wybierają subtelne dzianiny, zmysłowe hafty i koronki. Patrząc na detale zdobiące naszą bieliznę można zauważyć jak bardzo dbamy o to, aby wyroby firmy Ava były zmysłowe i niepowtarzalne.

Dzięki wprowadzaniu na rynek szerokiej gamy nowych modeli z roku na rok zdobywamy serca coraz większej rzeszy klientek. Kobiety z niecierpliwością wyczekują naszych nowych kolekcji, które ukazują się dwa razy do roku. Dodatkowo, nieustannie tworzymy nowe modele, będące posezonowym uzupełnieniem kolekcji. W sumie, rocznie ukazuje się około 80 nowych modeli, z czego około 30 to unikalne modele z tzw. limitowanej serii. Naszą bieliznę pokochały nie tylko Polki, ale również kobiety z Europy Zachodniej i Wschodniej.

 

 

AVA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w Białymstoku, adres: ul. Kleeberga 34A, 15-691 Białystok informuje, że jest administratorem danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na potrzeby spółki w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i gwarantuje prawidłowe wykonanie zobowiązań przez administratora danych osobowych – AVA sp. z o.o. Na mocy art. 40 Ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe tworzące zbiór danych osobowych AVA sp. z o.o. w Białymstoku zgłasza Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych

O nas