Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zawiadomiamy, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek  nieustannie udoskonalamy jakość i wizerunek naszych produktów.

Cutter

Od 01.12.2010 nasz park maszynowy doposażony został w wysoce innowacyjną maszynę, pozwalającą na precyzyjny rozkrój materiałów potrzebnych do jej wyprodukowania. W związku z tym wyroby finalne powstające w procesie masowej produkcji nie odbiegają konstrukcyjnie od pierwowzoru opracowywanego ręcznie w dziale konstrukcyjnym.
Dodatkowo, podczas łączenia ze sobą surowców szwy są cieńsze, a co za tym idzie nasza bielizna jest bardziej delikatna. Zakup był możliwy dzieki dofinansowaniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.

Silver

Silver Collection jest to linia bielizny damskiej, w której w trosce o zdrowie i komfort Konsumentek zastosowano innowacyjną technologię Trevira Bioactive®. Wykorzystanie jonów srebra osadzonych we włóknach polimerowych pozwoliło uzyskać efekt antybakteryjnej ochrony, która w aktywny sposób zabezpiecza organizm przed namnażaniem bakterii, jednocześnie zabijając nieprzyjemne zapachy i pozostawiając uczucie świeżości. Materiał wykorzystywany przy produkcji bielizny jest przy tym całkowicie bezpieczny i nie wywołuje alergii. 

Dbając o wizerunek naszej firmy  dwa razy do roku wydajemy katalogi. Zdjęcia wykorzystane w katalogach zostały przygotowane w ramach projektu „Rozwój kooperacji firm z  branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.